Akmercan Gepa - Fatura Sorgula ve Öde

Akmercan Gepa Geyve, Ali Fuat Paşa, Pamukova doğal gaz faturası borcunu anlık sorgulayın ve kredi kartı ile doğal gaz faturanızı MOKA ile online ödeyin.

Yenile

Akmercan Gepa Doğal Gaz Faturası Borcu Sorgulama ve Fatura Ödeme

Akmercan Gepa Geyve, Ali Fuat Paşa veya Pamukova doğal gaz abonesi iseniz, doğal gaz faturası borç sorgulama, borç öğrenme ve Akmercan Gepa doğal gaz fatura ödeme işlemlerinizi MOKA Fatura online fatura ödeme merkezinden kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda yer alan sorgulama ekranına Akmercan Gepa abone numaranızı girdikten sonra geçmiş dönem ve mevcut Akmercan Gepa doğal gaz fatura borçlarınızı görebilir, kredi kartı ile anında ödeyebilirsiniz.


Akmercan Gepa Abone Numarası Öğrenme

Akmercan Gepa fatura ödeme ve online borç sorgulama işlemleri için abone numaranızı yukarıdaki sorgulama alanına girmeniz gerekmektedir. Akmercan Gepa doğal gaz faturanızda Abone No alanında yazan numara sizin Akmercan Gepa abone numaranızdır.


Akmercan Gepa Online Fatura Ödeme

Yukarıdaki sorgulama ekranına bilgilerinizi girip Sorgula butonuna tıkladıktan sonra, güncel Akmercan Gepa doğal gaz faturanızı ve geçmiş dönem Akmercan Gepa doğal gaz borçlarınızı sorgulayabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Son ödeme tarihi geçen eski faturalarınız var ise, tüm faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Online ödeme yapmak istediğiniz Akmercan Gepa Geyve, Ali Fuat Paşa ve Pamukova doğal gaz faturasını seçtikten sonra gelecek ekrana kredi kartı bilgilerinizi girerek doğal gaz faturanızı anında online ödeyebilirsiniz.


Kredi Kartı ile Akmercan Gepa Doğal Gaz Faturası Ödeme

Akmercan Gepa doğal gaz faturanızı kredi kartı ile anında ve güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz. Moka Ödeme Kuruluşu A.Ş. 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri,Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşları Kanunu kapsamında 12.04.2016 tarihi itibariyle lisanslı bir ödeme kuruluşudur. Kredi kartı ile Akmercan Gepa fatura ödeme işlemlerinizi, tüm bankaların Visa ve MasterCard logolu kredi kartları ile yapabilirisiniz.

Operasyon işlem bedeli yurt içi kartlar için % 3,99, yurt dışı kartlar için % 4,99 olarak belirlenmiş olup, işlem ücreti ise 2,5 LİRA olarak tahsil edilecektir.