Dicle Epsaş - Fatura Sorgula ve Öde

Dicle EPSAŞ Diyarbakır, Şırnak, Siirt, Mardin, Batman, Şanlıurfa elektrik faturası sorgulayın ve kredi kartı ile elektrik faturanızı hızlı ve kolay ödeyin.

Yenile

Dicle EPSAŞ Elektrik Faturası Borcu Sorgulama ve Fatura Ödeme

Dicle EPSAŞ elektrik abonesi iseniz, Diyarbakır, Şırnak, Siirt, Mardin, Batman ve Şanlıurfa için elektrik faturası borç sorgulama, borç öğrenme ve Dicle EPSAŞ fatura ödeme işlemlerinizi MOKA Fatura online fatura ödeme merkezinden kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda yer alan sorgulama ekranına Dicle EPSAŞ hesap numaranızı girdikten sonra geçmiş dönem ve mevcut Dicle EPSAŞ fatura borçlarınızı görebilir, kredi kartı ile anında ödeyebilirsiniz.


Dicle EPSAŞ Hesap Numaram Nerede Yazıyor?

Dicle EPSAŞ fatura ödeme ve online borç sorgulama işlemleri için hesap numaranızı yukarıdaki sorgulama alanına girmeniz gerekmektedir. Dicle EPSAŞ faturanızda Hesap No alanında yazan 10 haneli hesap numarası sizin hesap numaranızdır. Aşağıdaki Dicle EPSAŞ elektrik faturası örneğinde hesap numarasının nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Hesap no 10 haneli değilse başına sıfır ekleyerek 10 haneye tamamlayınız.


Dicle EPSAŞ Online Fatura Ödeme

Yukarıdaki sorgulama ekranına bilgilerinizi girip Sorgula butonuna tıkladıktan sonra, güncel Dicle EPSAŞ faturanızı ve geçmiş dönem Dicle EPSAŞ elektrik borçlarınızı sorgulayabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Son ödeme tarihi geçen eski faturalarınız var ise, tüm faturalarınızı tek seferde ödeyebilirsiniz. Online ödeme yapmak istediğiniz Dicle EPSAŞ faturasını seçtikten sonra gelecek ekrana kredi kartı bilgilerinizi girerek elektrik faturanızı anında online ödeyebilirsiniz.


Kredi Kartı ile Dicle EPSAŞ Faturası Ödeme

Dicle EPSAŞ elektrik faturanızı kredi kartı ile anında ve güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz. Moka Ödeme Kuruluşu A.Ş. 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri,Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşları Kanunu kapsamında 12.04.2016 tarihi itibariyle lisanslı bir ödeme kuruluşudur. Kredi kartı ile Dicle EPSAŞ fatura ödeme işlemlerinizi, tüm bankaların Visa ve MasterCard logolu kredi kartları ile yapabilirisiniz.

Operasyon işlem bedeli yurt içi kartlar için % 3,99, yurt dışı kartlar için % 4,99 olarak belirlenmiş olup, işlem ücreti ise 2,5 LİRA olarak tahsil edilecektir.