ELEKTRA ENERJİ TOP.SAT.VE İTH.İHR.A.Ş. - Fatura Sorgula ve Öde

Elektra Enerji elektrik faturası borcu sorgulama ve kredi kartı ile elektrik faturası ödeme işlemlerinizi MOKA Fatura online fatura ödeme merkezinden gerçekleştirebilirsiniz.

Yenile

Elektra Enerji Fatura Borcu Sorgulama ve Elektra Enerji Fatura Ödeme

Elektra Enerji Toptan Satış elektrik abonesi iseniz, elektrik faturası borç sorgulama, borç öğrenme ve Elektra Enerji fatura ödeme işlemlerinizi MOKA Fatura online fatura ödeme merkezinden kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda yer alan sorgulama ekranına Elektra Enerji fatura ödeme kodunuzu girdikten sonra mevcut Elektra Enerji fatura borçlarınızı görebilir, kredi kartı ile anında ödeyebilirsiniz.


Elektra Enerji Online Fatura Ödeme

Yukarıdaki sorgulama ekranına bilgilerinizi girip Sorgula butonuna tıkladıktan sonra, güncel Elektra Enerji faturanızı sorgulayabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Online ödeme yapmak istediğiniz Elektra Enerji faturasını seçtikten sonra gelecek ekrana kredi kartı bilgilerinizi girerek elektrik faturanızı anında online ödeyebilirsiniz.


Kredi Kartı ile Elektra Enerji Faturası Ödeme

Elektra Enerji Toptan Satış elektrik faturanızı kredi kartı ile anında ve güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz. Moka Ödeme Kuruluşu A.Ş. 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri,Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşları Kanunu kapsamında 12.04.2016 tarihi itibariyle lisanslı bir ödeme kuruluşudur. Kredi kartı ile Elektra Enerji fatura ödeme işlemlerinizi, tüm bankaların Visa ve MasterCard logolu kredi kartları ile yapabilirisiniz.


Operasyon işlem bedeli yurt içi kartlar için % 3,99, yurt dışı kartlar için % 4,99 olarak belirlenmiş olup, işlem ücreti ise 2,5 LİRA olarak tahsil edilecektir.