EWE ENERJİ A.Ş. - Fatura Sorgula ve Öde

Ewe Enerji elektrik faturası borcunu sorgulayın, kredi kartı ile faturanızı ödeyin. MOKA Fatura ödeme merkezi ile borç öğrenme ve ödeme işlemlerini yapın.

Yenile

EWE Enerji Elektrik Faturası Borcu Sorgulama ve EWE Enerji Fatura Ödeme

EWE Enerji elektrik abonesi iseniz, elektrik faturası borç sorgulama, borç öğrenme ve EWE Enerji fatura ödeme işlemlerinizi MOKA Fatura online fatura ödeme merkezinden kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda yer alan sorgulama ekranına EWE Enerji sözleşme numaranızı girdikten sonra geçmiş dönem ve mevcut EWE Enerji fatura borçlarınızı görebilir, kredi kartı ile anında ödeyebilirsiniz.


EWE Enerji Abone Numaram Nerede Yazıyor?

EWE Enerji fatura ödeme ve online borç sorgulama işlemleri için sözleşme numaranızı yukarıdaki sorgulama alanına girmeniz gerekmektedir. EWE Enerji faturanızda Sözleşme No alanında yazan numara sizin sözleşme numaranızdır.


EWE Enerji Online Fatura Ödeme

Yukarıdaki sorgulama ekranına bilgilerinizi girip Sorgula butonuna tıkladıktan sonra, güncel EWE Enerji faturanızı ve geçmiş dönem EWE Enerji elektrik borçlarınızı sorgulayabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Son ödeme tarihi geçen eski faturalarınız var ise, tüm faturalarınızı tek seferde ödeyebilirsiniz. Online ödeme yapmak istediğiniz EWE Enerji faturasını seçtikten sonra gelecek ekrana kredi kartı bilgilerinizi girerek elektrik faturanızı anında online ödeyebilirsiniz.


Kredi Kartı ile EWE Enerji Faturası Ödeme

EWE Enerji elektrik faturanızı kredi kartı ile anında ve güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz. Moka Ödeme Kuruluşu A.Ş. 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri,Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşları Kanunu kapsamında 12.04.2016 tarihi itibariyle lisanslı bir ödeme kuruluşudur. Kredi kartı ile EWE Enerji fatura ödeme işlemlerinizi, tüm bankaların Visa ve MasterCard logolu kredi kartları ile yapabilirisiniz.

Operasyon işlem bedeli yurt içi kartlar için % 3,99, yurt dışı kartlar için % 4,99 olarak belirlenmiş olup, işlem ücreti ise 2,5 LİRA olarak tahsil edilecektir.