İstanbul İGDAŞ (Konut) - Fatura Sorgula ve Öde

İGDAŞ İstanbul doğal gaz faturası borcu sorgulama ve kredi kartı ile doğal gaz faturası ödeme işlemlerinizi MOKA Fatura online fatura ödeme merkezinden gerçekleştirebilirsiniz.

Yenile

İGDAŞ Fatura Borcu Sorgulama ve İGDAŞ Fatura Ödeme

İGDAŞ konut abonesi iseniz, İGDAŞ doğalgaz faturası borç sorgulama, borç öğrenme ve İGDAŞ fatura ödeme işlemlerinizi MOKA Fatura online fatura ödeme merkezinden kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda yer alan sorgulama ekranına İGDAŞ sözleşme numaranızı girdikten sonra geçmiş dönem ve mevcut İGDAŞ fatura borçlarınızı görebilir, kredi kartı ile anında ödeyebilirsiniz.


İGDAŞ Sözleşme Numaram Nerede Yazıyor?

İGDAŞ fatura ödeme ve online borç sorgulama işlemleri için sözleşme numaranızı yukarıdaki sorgulama alanına girmeniz gerekmektedir. İGDAŞ faturanızda Sözleşme Hesabı alanında yazan 12 haneli sözleşme numarası sizin sözleşme numaranızdır. Aşağıdaki İGDAŞ doğal gaz faturası örneğinde sözleşme numarasının nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Bazı ödeme kanalları İGDAŞ fatura sorgulamasını Tesisat No ile yaparken, MOKA Fatura ile faturanız üzerinde yer alan Sözleşme No ile faturanızı sorgulayabilirsiniz.


İGDAŞ Online Fatura Ödeme

Yukarıdaki sorgulama ekranına bilgilerinizi girip Sorgula butonuna tıkladıktan sonra, güncel İGDAŞ faturanızı ve geçmiş dönem İGDAŞ faturalarınızı sorgulayabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Son ödeme tarihi geçen eski faturalarınız var ise, tüm faturalarınızı tek seferde ödeyebilirsiniz. Online ödeme yapmak istediğiniz İGDAŞ faturasını seçtikten sonra gelecek ekrana kredi kartı bilgilerinizi girerek doğalgaz faturanızı anında online ödeyebilirsiniz.


Kredi Kartı ile İGDAŞ Faturası Ödeme

İGDAŞ İstanbul doğal gaz faturanızı kredi kartı ile anında ve güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz. Moka Ödeme Kuruluşu A.Ş. 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri,Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşları Kanunu kapsamında 12.04.2016 tarihi itibariyle lisanslı bir ödeme kuruluşudur. Kredi kartı ile İGDAŞ fatura ödeme işlemlerinizi, tüm bankaların Visa ve MasterCard logolu kredi kartları ile yapabilirisiniz.

Operasyon işlem bedeli yurt içi kartlar için % 3,99, yurt dışı kartlar için % 4,99 olarak belirlenmiş olup, işlem ücreti ise 2,5 LİRA olarak tahsil edilecektir.