NETGSM İLETİŞİM VE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş. - Fatura Sorgula ve Öde

Netgsm telefon faturası borcunuzu kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Cep telefonu faturası sorgulama ve ödeme işlemlerinizi MOKA Fatura ile gerçekleştirin.

Yenile

Netgsm Fatura Ödeme ve Netgsm Borç Sorgulama

Telefon hizmetinizi Netgsm’den alıyorsanız, Netgsm borç sorgulama, borç öğrenme ve Netgsm fatura ödeme işlemlerinizi MOKA Fatura online fatura ödeme merkezinden kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda yer alan sorgulama ekranına Netgsm abone numaranızı girdikten sonra telefon fatura bilgilerinizi ve borç durumunuzu öğrenebilir, kredi kartı ile Netgsm telefon faturanızı anında ödeyebilirsiniz.


Netgsm Abone Numaram Nerede Yazıyor?

Netgsm faturanızı online ödemek ve Netgsm fatura borcunuzu sorgulamak için abone numaranızı yukarıdaki sorgulama alanına girmeniz gerekmektedir. Netgsm abone numaranızı bilmiyorsanız, faturanızın üst tarafında belirtilen Abone Numarası alanında bulabilirsiniz.


Netgsm Online Fatura Ödeme

Yukarıdaki sorgulama ekranına bilgilerinizi girip Sorgula butonuna tıkladıktan sonra, güncel ve geçmiş dönem Netgsm faturalarınızı sorgulayabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Son ödeme tarihi geçen eski faturalarınız var ise, tüm faturalarınızı internetten online ödeyebilirsiniz. İnternetten ödeme yapmak istediğiniz Netgsm faturasını seçtikten sonra gelecek ekrana kredi kartı bilgilerinizi girerek Netgsm faturanızı anında ödeyebilirsiniz.


Kredi Kartı ile Netgsm Faturası Ödeme

Netgsm faturanızı kredi kartı ile anında ve güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz. Moka Ödeme Kuruluşu A.Ş. 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri,Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşları Kanunu kapsamında 12.04.2016 tarihi itibariyle lisanslı bir ödeme kuruluşudur. Kredi kartı ile Netgsm fatura ödeme işlemlerinizi, tüm bankaların Visa ve MasterCard logolu kredi kartları ile yapabilirisiniz.

Operasyon işlem bedeli yurt içi kartlar için % 3,99, yurt dışı kartlar için % 4,99 olarak belirlenmiş olup, işlem ücreti ise 2,5 LİRA olarak tahsil edilecektir.