OSMANİYE SU - Fatura Sorgula ve Öde

Osmaniye Su su faturası borcunuzu sorgulayın, kredi kartı ile faturanızı güvenle ödeyin. MOKA online fatura ödeme merkezi ile anlık faturanızı sorgulayın.

Yenile

Osmaniye SU Fatura Ödeme ve Osmaniye SU Borç Sorgulama

Osmaniye Su abonesi iseniz, Osmaniye SU borç sorgulama, borç öğrenme ve Osmaniye SU fatura ödeme işlemlerinizi MOKA Fatura online fatura ödeme merkezinden kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda yer alan sorgulama ekranına Osmaniye SU abone numaranızı girdikten sonra geçmiş dönem ve mevcut Osmaniye SU su faturası borçlarınızı görebilir, kredi kartı ile anında su faturanızı ödeyebilirsiniz.


Osmaniye SU Abone Numarası Öğrenme

Osmaniye SU fatura ödeme ve online borç sorgulama işlemleri için abone numaranızı yukarıdaki sorgulama alanına girmeniz gerekmektedir. Osmaniye SU faturanızda Abone No alanında yazan 7 haneli abone numaranız sizin Osmaniye SU abone numaranızdır.


Osmaniye SU Online Fatura Ödeme

Yukarıdaki sorgulama ekranına bilgilerinizi girip Sorgula butonuna tıkladıktan sonra, güncel Osmaniye SU faturanızı ve geçmiş dönem Osmaniye Belediyesi su faturası borçlarınızı sorgulayabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Son ödeme tarihi geçen eski faturalarınız var ise, tüm faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Online ödeme yapmak istediğiniz Osmaniye Belediyesi su faturasını seçtikten sonra gelecek ekrana kredi kartı bilgilerinizi girerek su faturanızı anında online ödeyebilirsiniz.


Kredi Kartı ile Osmaniye SU Faturası Ödeme

Osmaniye Belediyesi su faturanızı kredi kartı ile anında ve güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz. Moka Ödeme Kuruluşu A.Ş. 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri,Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşları Kanunu kapsamında 12.04.2016 tarihi itibariyle lisanslı bir ödeme kuruluşudur. Kredi kartı ile Osmaniye su faturası ödeme işlemlerinizi, tüm bankaların Visa ve MasterCard logolu kredi kartları ile yapabilirisiniz.

Operasyon işlem bedeli yurt içi kartlar için % 3,99, yurt dışı kartlar için % 4,99 olarak belirlenmiş olup, işlem ücreti ise 2,5 LİRA olarak tahsil edilecektir.